ADC Czech Creative Awards zveřejňují přihlášené práce

V letošním ročníku kreativní soutěže pod záštitou Art Directors Clubu se proti sobě utká 207 prací od 54 přihlašovatelů.  

Navzdory nečekané situaci ohledně pandemie, i letos proběhne tradiční udílení cen ADC Czech Creative Awards. Na všechny přihlášené práce se již teď můžete podívat v online galerii a sami zhodnotit, jak zajímavý je letošní ročník z hlediska kreativity.

Další pozitivní zprávou je, že letos bylo do soutěže přihlášeno jen o 16 prací méně, než v uplynulém loňském ročníku, který byl z hlediska přihlášek rekordní. Je tedy vidět, že i v nestandardních časech mají přihlašovatelé o soutěž zájem a vůli podporovat kreativitu. Porota soutěže zasedne na podzim a samozřejmě jako vždy je v plánu také slavnostní předávání, které se uskuteční 24. září 2020.

„Pořádání kreativních soutěží v současné situaci není nejjednodušším koníčkem. Dostatečné množství přihlášených prací pro nás ale bylo signálem, že i letos nás bude čekat zajímavý a pro náš obor přínosný ročník ADC creative awards. Děkuji všem přihlašovatelům, kteří tvoří tak kvalitní práce, které jsou přihlášeníhodné. Svými přihláškami dali najevo, že by si tato soutěž pauzu dávat neměla." uzavírá předseda ADC David Suda.


Letos se registrovali:

Action Please a Idea Please, AETNA, spol. s r. o. , Artbureau, Bistro Films, Brain One, s. r. o., Bubble, Cheil Czech, Cocoon, s. r. o., Comtech Can, s. r. o., Concept One, Creative Embassy, Dark Side, Dentsu Aegis Network Czech Republic, DRAWetc., Elite Solutions, Espresoo communication, s. r. o., EverWhere, s. r. o., Geometry Prague, s. r. o., Havas Prague, HAZE agency, s. r. o., Hullabaloo, Isobar Czech Republic, Jan Moucha, Jiří Zábranský, Kaspen/Jung von Matt, a. s., Kindred., Konektor Social, s. r. o., Lion Communications, s. r. o., Livesport, s. r. o., Loosers, s. r. o., Mark BBDO, McCann Prague, Motionhouse, s. r. o., Mustard, s. r. o., Ogilvy, s. r. o., Oliver Marketing, s. r. o., Pavel Fuksa, Peppermint Digital, s. r. o., Raiffeisenbank, Raineri Design SRL, Rodinný pivovar Bernard a. s., Roman Číhalík, Scholz&Friends, Seznam, a. s., SYMBIO Digital, s. r. o., Touch Branding, Triad Advertising, s. r. o., VCCP, s. r. o., WeAre production, s. r. o., WMC Grey, Wollein Films, Wunderman Thompson, s. r. o., Zaraguza CZ, Zdenek Buchtela

 

Přihlašovatelé s největším počtem přihlášek:

Ogilvy, s. r. o. (22 přihlášek), Havas Prague (19 přihlášek), WMC Grey (11 přihlášek), SYMBIO Digital, s. r. o.  (10 přihlášek) a Kaspen/Jung von Matt, a. s. (10 přihlášek).